Zakres usług

Dochodzenie odszkodowania, zadośćuczynienia i renty w postępowaniu przedsądowym (w tym negocjacje ze szpitalem i jego ubezpieczycielem)

Proponujemy Państwu profesjonalną pomoc prawną i medyczną w przygotowaniu wszystkich wymaganych pism w sprawach dotyczących błędów lekarskich (medycznych) w postępowaniu przedsądowym i reprezentowanie Państwa w tym postępowaniu.

W przypadku, gdy po przeanalizowaniu przesłanych do nas dokumentów dot. Państwa sprawy pod kątem medycznym i prawnym stwierdzimy, że możemy zaproponować pomoc w opisanej sprawie, zwykle postępowanie rozpoczynamy od próby podjęcia negocjacji z podmiotem, który udzielił świadczeń zdrowotnych oraz jego ubezpieczycielem. Na tym etapie możemy poznać stanowisko drugiej strony.

Jeżeli w postępowaniu przedsądowym nie uzyskamy zadowalającego rezultatu, możliwe jest skierowanie sprawy na drogę postępowania sądowego. Wspólnie z Państwem zastanowimy się, czy warto kierować sprawę do sądu i jakie ryzyko wiąże się z rozpoczęciem tego postępowania.

Zachęcamy do zgłoszenia nam Państwa sprawy do bezpłatnej analizy poprzez formularz zgłoszeniowy.