Zakres usług

Dochodzenie odszkodowania, zadośćuczynienia i renty w sądzie (w postępowaniu sądowym, w postępowaniu cywilnym, w sądzie cywilnym)

Najczęściej stosowaną i najbardziej skuteczną, ale jednocześnie najtrudniejszą drogą dochodzenia roszczeń związanych z błędami medycznymi jest postępowanie sądowe (postępowanie cywilne). Proponujemy Państwu fachową pomoc w prowadzeniu Państwa sprawy medycznej w sądzie.

Niewątpliwie sprawy związane z błędami lekarskimi pod wieloma względami są bardzo trudne. Samodzielne prowadzenie takiej sprawy jest możliwe, jednakże brak wiedzy medycznej oraz prawniczej często warunkuje znacznie gorszą pozycję pacjenta w postępowaniu przeciwko podmiotowi leczniczemu (szpitalowi, lekarzowi).

Z powyższych względów zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy. Podkreślamy, że współpracujemy z lekarzami, którzy analizują sprawę i pomagają nam dobrać odpowiednie argumenty w postępowaniu sądowym.

Korzystając z naszej pomocy macie Państwo zagwarantowane, że Państwa sprawą zajmują się profesjonaliści – prawnicy specjalizujący się w dochodzeniu odszkodowań za błędy medyczne, wspierani przez zespół lekarzy.

Zachęcamy do zgłoszenia nam Państwa sprawy do bezpłatnej analizy poprzez formularz zgłoszeniowy.